אומנות הנגזרת מניסיון וכישורים

אנו נעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק באמצעות ייעוץ מקצועי לבחירת חומרים וטפסים מתאימים. המעצבים של AVEC גם ייעלו את החזון שלך כך שיהיה לו את הביצועים, הסגנון והעמידות שהם רוצים שיתאימו לקהל היעד שלך. החל משרטוט פשוט על הנייר, כל מוצר מזויף כדי להפוך את החזון שלך למציאות. בעזרתנו נוכל למצוא עיצוב שלא חורג מהתקציב שלך ומשיג את המטרות שלך.
שירותי התאמה אישית מרתקים

העיצוב שלנו מנחה אותך בכל שלב, מאופטימיזציה של הרעיון שלך ועד לבניית המוצר שלך על סמך העיצוב שלך. ספק תובנות והצעות מקצועיות על כל ההיבטים של הרעיונות שלך והסר פגמים אפשריים בעיצוב שלך. החומר, מבנה המוצר וסגנון הצבע שלך ייחשבו ויידונו כולם כאשר נעביר את הרעיון שלך. בסופו של התהליך נוכל להציג בפניכם עיצוב מעודן שיוכל להשיג את מטרותיכם.
שירותי אבות טיפוס מהירים מוכווני עסקים

הבאת רעיון המוצר שלך למציאות דורשת שיפור מדוקדק של הסקיצה הראשונית ובדיקות מרובות של היתכנות המבנה. זה לא מספיק רק לספק סקיצה או מודל תלת-ממד של העיצוב, מכיוון שעלולים להתעלם מהיבטים מסוימים. אב הטיפוס החינמי של AVEC עוזר לגשר על הפער בין הרעיון למציאות על ידי הצגת התוצאה של הסקיצה הסופית. באמצעות שירות האב-טיפוס המקיף שלנו, אנו משכללים את הרעיון הראשוני שלך למוצר שמתאים למטרות שלך.
אריזה אישית

אנו יכולים לעצב אריזות עקב בקשת הלקוח בהתאמה אישית גם כן.
בקרת איכות

יש לנו צוות QC רציני ואחראי שיעשה בדיקה בייצור, לפני האריזה, לאחר אריזה מלאה עבור כל הלקוחות;
אולם תצוגה

אולם התצוגה המרווח שלנו מציג מוצרים שונים בהתאמה אישית ומראה את התאמתם לענפי ספורט שונים. שאב השראה מאבולוציית העיצוב שלנו באמצעות אפשרויות ההתאמה האישיות ההולכות וגדלות. אם תרצו לבקר באולם התצוגה שלנו, נוכל לשריין עבורכם מקום כדי שתוכלו לחוות בעצמכם את מבחר המוצרים שלנו.
להגיע לגבהים עסקיים גדולים יותר על ידי שיתוף פעולה עם AVEC
בוא נישאר בקשר
קבל עדכונים על מבצעי מכירות ועוד
עקוב אחר AVEC
אנחנו רוצים לשמוע ממך!